KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095595
nr 1309 5595
Johan Arvall
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Svanar, Signerad. Olja på duk, 50x62 cm
Johan Arvall, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:38:35
100 kr
150 kr
250 kr